Tanévzáró istentisztelet

Ma istentisztelet keretében adtunk hálát a 2021-2022-es tanév áldásaiért, próbáiért, fejlődési lehetőségeiért. Dorcsák Ignác Pál lelkipásztor, Mucsi István intézményvezetővel együtt örömüket fejezték ki, hogy két év után újra a szokott rendben, a teli templom falai között vehették át legjobbjaink méltó jutalmukat. Tiszteletes Úr János evangéliumának 21, 1-12. igeszakaszának magyarázatában hangsúlyozta, felemelő érzés, hogy EGYÜTT lehetünk kicsik és nagyok, de a legfontosabb, hogy a közösségünkben, a kirándulásokon, a táborozásokon Krisztus is jelen legyen!
Mucsi István intézményvezető, mielőtt a tanévet lezárta, háláját fejezte ki a tanítványokért, akik ránk bízattak erre az esztendőre, valamint köszönetet mondott a szülőknek, akik bíznak bennünk.
Jó volt látni a csillogó szemű kisdiákokat, szám szerint 59-et, amint örömmel vették át a dicsérő okleveleket és jutalmakat.
A nyári szünetre minden diáknak tartalmas, jó pihenést kívánunk! Az őszi tanévkezdésig izgalmas programokkal várunk benneteket a táborainkba!