Büszkeségeink 2020-2021

November 27.

A szeghalmi Péter András Gimnázium „Kis Tudós Töri Trió” online történelem versenyt hirdetett a térség iskoláinak, Hunyadi Mátyás és kora témakörben. Iskolánkat Deák Botond, Endresz Richárd és Nagy Dániel 6-7. osztályos tanulókból álló csapat képviselte, akiket Hollósi Márta pedagógus készített fel.
Nagy örömmel értesültünk róla, hogy iskolánk csapata a 19 „Szeghalmon túli” csapat közül – maximális pontszámmal – az I. helyet szerezte meg.
Gratulálunk fiúk! Bízunk benne, hogy még sok ilyen szép eredménnyel öregbítitek iskolánk jó hírét!

Október 12.

2020-ban ballagott kedves tanítványunk, Kovács Máté sok évnyi lelkiismeretes, kitartó, szorgalmas munkája eredményeként sikeres középfokú (Euroexam – komplex B2) angol nyelvvizsgát szerzett. Nagyon büszkék vagyunk rá! Gratulálunk Máténak és felkészítő tanárának, Nagy Gabriellának!

Október 12.

Nagy örömmel fogadtuk a jó hírt, hogy Nagy Dániel 7. osztályos tanulónk a XXVIII. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei fordulóját megnyerte, így ő képviseli Békés megyét az országos versenyen. Szívből gratulálunk Daninak és felkészítő tanárának, Juhász Jánosnénak!