Húsvéti sokadalom

A „Húsvéti Sokadalom” mai rendezvényén alkalmuk volt iskolánk diákjainak – Dorcsák Ignác Pál lelkipásztorral – tolmácsolni nagyszombat üzenetét. Majd a német nemzetiségi nyelvoktatásban részesülő legkisebbek tavaszi verscsokrát hallgathatták meg az érdeklődők. „AZ ÉN HÚSVÉTOM” rajzpályázat eredményhirdetésén is gyakran hallottuk tanulóink nevét a jutalmazottak között.
Az 1-2. osztályosok korcsoportjában Kovács Léda Kiara pályázatát ítélte a legjobbnak a zsűri, Szilágyi Fanni II., míg Bíró Áron III. helyezést ért el.
A 3-4. osztályos korcsoportban Chrisztó Éva Dóra II., Kincses Ákos Géza pedig III. helyezett lett.
Az 5-6. osztályosok versenyében Lovas Csenge Laura önálló munkája a III. helyet érdemelte ki, míg Dorcsák Boglárkával és Nagy Emmával csoportban készített alkotásukkal a II. helyen végeztek.
A 7-8. osztályos korcsoportban Lázár Dóra Kata II., Marhás Emese III. lett. Gratulálunk minden díjazottnak!