A Mikulás érkezése

Tegnap – az áramszünet ellenére – nagy zsongás volt iskolánkban, mindenki izgatottan várta a Mikulás érkezését. A jó öreg Mikulásnak vigyáznia kell az egészségére, így a járványhelyzet miatt csak a legkisebbekhez látogatott el személyesen. A kicsik hatalmas örömmel fogadták. De a nagyobbakról sem feledkezett meg, minden osztályba eljuttatta zsákjából az ajándékcsomagokat a gyerekekhez.
A kicsik egész napja a Mikulás, az adventi várakozás jegyében telt. Meggyújtották az adventi koszorú 2. gyertyáját. Találós kérdésekkel, óriáskirakóval, karácsonyi meseolvasással és daltanulással, valamint kézműves foglalkozással töltötték a délutánt. A nagyobbak játékos, kreatív feladatokat eszeltek ki egymásnak. Volt néptánc bemutató, tánctanulás, társasjáték, meghitt beszélgetések és a Mikulás buli elmaradhatatlan része az eszem-iszom is bőséges kínálatból valósulhatott meg a szülők nagylelkűsége jóvoltából.
Élményekkel, örömökkel, meglepetésekkel teli napunk volt. Köszönjük Mikulás! Jövőre is várunk nagy szeretettel!❤️