Erzsébet napközi tábor 2. hét

Erzsébet-táborunk negyedik napját is gitárszóval fűszerezett igei gondolatokkal indítottuk, majd a finom reggelit követően felcsendült a zumbára hívogató zene. A folytatásban a változatos tábori kínálatból mindenki kedve szerint választhatott: a kézműveskedők ékszereket, hűtőmágneseket, fonalbábukat készíthettek, a sportolni vágyók röplabdázhattak, kosárlabdázhattak, focizhattak és lubickolhattak a medence hűs vizében.
Felfedeztük Magyarország nevezetes tájait a „Hol vagy Kajla?” makettkészítő játék során. A nagyobbak a Földről és a vízről szerzett ismereteiket földrajzi totó és kvízjáték formájában elevenítették fel. Ezen kívül ismét lehetőség volt a népzenét kedvelőknek citerázni, a logikai játékok szerelmeseinek sakkozni. A közös játék örömét társasjátékokkal is megélhettük. Délután – arcfestéssel – mesehősök bőrébe bújhattak az erre vágyók. Ma is élmény volt együtt lenni! 🥰