Erzsébet napközi tábor 2. hét

Ha szerda, akkor kirándul az Erzsébet-tábor csapata! Reggel megtanultunk egy lendületes ifjúsági éneket, majd a finom pizza szeletek elfogyasztása után, a nagyobbak kerékpárra pattantak, a kisebbeket pedig az iskolabusz vitte Mágor felé.🚴🚐
Útközben pihenőt tartottunk a KERT LAND Kft. udvarán, ahol egyik kedves tanítványunk édesapja, Rácz Zoltán bemutatta a több száz lóerős járműveket. A legbátrabbak próbakörre is felülhettek. Itt szükségünk volt matematikai és természettudományi ismereteinkre, hiszen szóba került a növénytermesztés, a betakarítás folyamata is.
Mágoron pótoltuk a megcsappant energiakészletünket némi finomsággal, majd a múzeumban interaktív tárlatvezetésen mélyítettük történelmi és honismereti tudásunkat. Ebéd után maradt idő játékra, de a Sárrét élővilágát is megleshettük. Hálát adunk Istennek a mai eredményes napért. 🙏