Erzsébet Napközi-tábor_második hét_ötödik nap

Ma lezárult a második heti Erzsébet Napközi-táborunk. A napunkat a szokott rend mellett Gurmainé Csüllög Évi zumba foglalkozása színesítette, majd a legkitartóbbak jutalomban részesültek. Meglepetésként ezen a héten szilvát, a múlt héten finom barackot kaptak a táborozók Makra Maja szüleinek jóvoltából. Hálás szívvel köszönjük. Délután – arcfestéssel – mesehősök bőrébe bújhattak az erre vágyók.
Visszatekintve az eltelt két hétre, számtalan színes programmal igyekeztünk mindenkinek a kedvébe járni. A testi és lelki táplálék mellett sok-sok játék kínált lehetőséget a közösségépítésre, az önfeledt szórakozásra. Ahhoz, hogy mindezt megvalósíthassuk, összehangolt munkára volt szükség. Hálásan köszönjük a szolgálatát az iskola munkatársi közösségének és mindenkinek, aki meghívásunkat elfogadva gazdagította táborunk kínálatát. Külön köszönet Jámborné Horváth Anikónak a tábor szervezéséért. Bízunk benne, hogy jövő nyáron is tartalmas heteket tölthetünk együtt! ❤️
A mai napunkról beszéljenek a képek: