Körösvidéki Sulikupa – horgászverseny

Ma 82 csapat, összesen 246 gyermek részvételével, kilenc helyszínen tartották meg a Körösvidéki Horgász Egyesületek Szövetsége és Tagegyesületei szervezésében a Körösvidéki Sulikupát, az általános iskolák közötti horgász csapatversenyt. Iskolánk két csapattal nevezett a versenyre: az alsó tagozatot Jámbor Hunor (3. osztály), Kincses Ákos Géza (4. osztály) és Szilágyi Zsolt (4. osztály) képviselte. A felső tagozat csapatát Veres Balázs (5. osztály), Jámbor Jázmin (7. osztály) és Nagy Kornélia (8. osztály) alkotta. Vésztőn összesen 7 csapat, 21 diák versenyzett. Közülük felső tagozatosaink az előkelő II. helyen végeztek, míg alsó tagozatos csapatunk megnyerte a selejtezőt, így ők képviselik Vésztőt a gyomaendrődi megyei döntőn. Gratulálunk minden versenyzőnknek!