Lázár Ervin Programon a 7. osztályosok

A Duna Szimfonikus Zenekar Kék Duna vonósnégyese adott hangversenyt Szeghalmon Zenél a kastély címmel. Iskolánk 21 hetedik osztályos tanulója vett részt a Lázár Ervin Program keretében az előadáson. Köszönjük az élményt.