A mai istentiszteleten 9 gyermek és 2 felnőtt részesült a keresztség sákramentumában. Józsa Imre intézményi lelkész igehirdetésében a keresztelkedőkhöz intézte szavait: „Szükség van a ti fényetekre!”, majd Dorcsák Ignác Pál lelkipásztortól útravalóul Józsué könyvének néhány igeversét kapták: „Csak légy igen bátor és erős, őrizd meg, és tartsd meg azt a törvényt, amelyet Mózes, az én szolgám parancsolt neked. Ne térj el tőle se jobbra, se balra, hogy boldogulj mindenütt, amerre csak jársz. Ne hagyd abba ennek a törvénykönyvnek az
olvasását, hanem tanulmányozd éjjel-nappal, őrizd meg, és tartsd meg mindazt, ami ebben meg van írva. Akkor sikerrel jársz utadon, és boldogulsz. Megparancsoltam neked, hogy légy erős és bátor. Ne félj, és ne rettegj, mert veled van Istened, az Úr, mindenütt, amerre csak jársz.” (Józs 1, 7-9)
ISTEN HOZOTT BENNETEKET! Soli Deo Gloria!
















