Iskolánk tanulói nagyszerűen szerepeltek ma a X. Körösvidéki Sulikupán. A verseny a Vésztő–Malom Tavakon megrendezett selejtezőjével indult, ahonnan csapatunk sikeresen bejutott a döntőbe. A döntőt Gyomaendrődön, a Fűzfás-zugi versenypályán rendezték meg, ahol összesen 19 csapat mérte össze tudását. Tanulóink kiváló teljesítményt nyújtottak, és a rangos mezőnyben a 8. helyen végeztek. A verseny napját a reggeli felhőszakadás sem könnyítette meg, azonban diákjaink kitartóan helytálltak, és végig becsülettel küzdöttek. A csapat tagjai: Veres Dominik (4.b), Kincses Ákos Géza és Szilágyi Zsolt (8.o.) voltak. A csapatkapitányi feladatokat Kincses Géza látta el.
Nagyon büszkék vagyunk tanulóinkra, akik szép eredményükkel öregbítették iskolánk hírnevét!
