Lázár Ervin Programon az 1. évfolyamosok

Iskolánk első 1.a és 1.b osztályos tanulói a mai napon Szeghalmon jártak, ahol a Lázár Ervin Program keretében egy vidám mesejátékot tekinthettek meg. A mesecsokorban ezúttal bolondos történetek kaptak helyet: Kolontos Palkó, Bolond Istók, Ilók és Mihók, valamint Az aranyszőrű bárány meséjén derülhettek jóízűen a gyerekek. Az aranyszőrű bárány története interaktívvá is vált, így kicsik és nagyok egyaránt „odaragadhattak” a bárányhoz, és elkísérhették a főszereplőt egészen a királylány elé. Vidám, élményekkel teli délelőttöt tölthettünk együtt. Köszönjük szépen!