Tanévzáró istentisztelet

„Tisztíts meg izsóppal, és tiszta leszek, moss meg engem, és fehérebb leszek, mint a hó. Engedd, hogy vidámságot és örömöt halljak…”(Zsolt 51, 9-10) Ezzel az igeverssel bocsájtotta ma nyári szünetre az iskola apraját-nagyját Dorcsák Ignác Pál lelkipásztor, kiemelve a HÁLA és a KÖSZÖNET szavát, mellyel csordultig a szívünk egymás iránt és Isten iránt, az örömökért, a csodákért, a magasságokért és mélységekért, melyeket átélhettünk a tanév során.

Mucsi István, iskolánk igazgatója számadást végzett a tanév nyújtotta lehetőségekről, versenyekről, beruházásokról, fejlesztésekről, megköszönve az áldozatos munkát, a sok-sok támogatást.

Jó volt látni a csillogó szemű diákokat, amint örömmel vették át a dicsérő okleveleket és jutalmakat.

Az egyházközségünk vezetősége virággal köszönte meg az iskola minden dolgozójának a gyermekekért végzett munkát.

A nyári szünetre minden iskolásnak jó pihenést kívánunk! Találkozzunk a táborokban!