Nyárköszöntő hangverseny

“Ha nem énekel az egyház, kiszárad a lelkünk, és olyan, mint a szikkadt föld, mely áldásra vár, hogy eső érkezvén, megsarjadjon és gyümölcsöt hozzon az evangélium magvetése.”  -hangzott ma Református Énekeskönyvünk előszavának gondolata a Nyárköszöntő hangversenyen, ahol iskolánk Ászáf furulyazenekara, Olajág gyermekkórusa és a furulya szakkör tanulói emlékezetes koncertet adtak. Bemutatták a tanév során tanult dalaikat, hangszeres zeneműveiket. Jó volt látni, református magyarságunk milyen óriási kultúrkincseit, értékeit szívják magukba diákjaink a különböző szakkörökön. Köszönjük a felkészítést Karáné Szemző Noémi karvezetőnek, Domokos Balázs fagottművésznek és Szabó Tamás klarinétművésznek.