Erasmus program

Iskolánk újabb mérföldkőhöz érkezett: Nyuzó Barbara kolléganőnk kezdeményezésére ebben a tanévben bekapcsolódtunk az ERASMUS programba, mely által 5 napig vendégül láthattunk két kedves pedagógust Spanyolországból. Vendégeink betekintettek iskolai életünkbe, a tanítási módszereinkbe. Bebarangoltuk velük Vésztő és környéke nevezetességeit, szépségeit. A Viharsarki Lovasbarátok Egyesületének jóvoltából lovaskocsin mutattuk be a mi kis városunkat. Ellátogattunk a Városházára, jártunk Mágoron és a Vadászházban, Tarhoson, Gyulán és Békéscsabán is. Felejthetetlen élményekkel gazdagodtunk mindannyian. Öröm volt megtapasztalni, hogy diákjaink magabiztosan kommunikálnak angol nyelven. A búcsúzást a jövő évi viszontlátás reménye enyhítette. Köszönjük, hogy minket választottatok: Lourdes M Ruiz Alvarez és Ana Reche Correa! ❤️🙏❤️