VIII. STYLUS Szépírási Verseny

Sikeres napot tudhat maga mögött iskolánk. Ma rendeztük meg a VIII. STYLUS Szépírási Verseny döntőjét a magyarországi református általános iskolák és a határon túli magyar általános iskolák 2-8. évfolyamos diákjai számára. A verseny mellett játszóház, valamint Kis Bálint KVÍZ színesítette a napot, iskolánk névadójának, Kis Bálint születésének 250. évfordulója emlékére. A felnőtteknek Dr. Lestyán Erzsébet, a Gál Ferenc Egyetem főiskolai docense tartott szívet melengető előadást „Boldogság és siker az arcunkon” címmel. A zsűrielnöki feladatokat Bíró Gyula, a Gál Ferenc Egyetem címzetes egyetemi docense látta el. Az eredményhirdetés előtt Ászáf furulyazenekarunk a „Karib tenger kalózai”-t, míg Szinkópék színjátszó csoportunk a Sárrét tánccsoporttal közösen „Kikérem a menyasszonyt” táncos-zenés komédiáját adták elő. A visszajelzések alapján vendégeink jó hangulatban, szép élményekkel tértek haza otthonaikba. Gratulálunk minden versenyzőnek, kiemelten Tallér Pannának, aki az 5. évfolyamon I. helyezést ért el! Köszönjük mindazok felajánlását és áldozatos munkáját, akik hozzájárultak a nap sikeréhez! Köszönjük, hogy együtt lehettünk!