Előadás a Jókai színházban

A Kis Bálint Református Általános Iskola szívügyének tekinti, hogy eljuttassa tanulóihoz a magyar kultúra kincseit. Ebben a tanévben 104 tanulónk igényelt színházbérletet a Jókai Színházba. Reményeink szerint lelkük gazdagodásával egyszer művelt, művészetkedvelő felnőttként emlékeznek majd vissza ezekre az alkalmakra.
Január 6-án 51 alsó tagozatos kisdiákkal, míg ma, január 13-án 53 felső tagozatos tanulóval tekintettük meg a Viharsarok Táncszínház és a békéscsabai Jókai Színház művészeinek előadásában a Fehérlófia című varázsmesét. Az ősbemutató kicsik és nagyok számára egyaránt meghatározó élményt nyújtott, ahol kiszakadtunk a valóságból, eljutottunk a mesék földjére, a jó legyőzte a gonoszt, leküzdött minden akadályt és elnyerte szerelme kezét.